Založ si blog

Igooor – ty naozaj všetko dokážeš alias Matovič konečne odhalil svoji tajnú zbraň

Priznám sa až do včerajška som tomu Igorovi neveril…  Šaškáreň vo Francúzku, pričom pekných zlodejov máme aj tu na Slovensku (môj prvý blog). Zapaľovanie 5000 sviečok, pričom žiadnu víziu o tom ako má teda to slovenské zdravotníctvo vyzerať som nepočul… A tak ďalej… Kritika, kritik, kritika ale žiadna vízia …(nekradnúť, ale to mal aj Harabin ako jedinú víziu :).   Až do včera som ho nechápal,  ale prozreteľnosť spôsobila, že som včera videl Igorovu tlačovku (či čo to bolo) kde on odhalil svoju tajnú zbraň.  A precitol som!  Je to predsa také jednoduché. Je to mobil (nie Kočnerov 🙂 aj keď to je tiež silná zbraň), teda presne povedané SMS.  Áno vážení,  je to krátka textová správa, ktorá nás zachráni (a možno nielen  Slovákov, ale aj ostatných, ktorí si túto skvelú vec implementujú. Je to jednoduché a neobávam sa až použiť slovo GENIÁLNE. Igor pošle sms ĽUDIA ZOSTAŇTE DOMA V IZOLÁCII (ktorá je dokonca zadarmo!!!) a ľudia pobalené kufre (idú predsa na lyžovačky) zase rozbalia a ostanú doma v karanténe. Toto sa dá aplikovať aj na neplatičov daní :Igor pošle sms: HALÓ HALÓ PLAŤTE PORIADNE DANE! A hneď začnú platiť. Zlodejom, podvodníkom, klamárom a všetkým čo porušujú zákon a pravidlá – príde sms.  Neviem ako to bude s tými umierajúcimi – asi im príde sms NEUMIERAJTE toto naozaj neviem, ale teším sa že problémy na Slovensku sú už dopredu vyriešené. Asi jediní, ktorí sa nebudú tešiť budú tí výrobcovia sviečok, keďže asi ich už toľko potrebovať nebudeme.

Hyeny, alebo šikovní ľudia, čo rúšky predávajú po 10 eur (kus) a o borcovi čo sa domáhal vyšetrenia na COVID-19

18.03.2020

Najprv som písal článok o ľuďoch čo predávajú rúška za 50 násobok ceny, ale ako som to písal tak som to pochopil, že to možno už robia ja distribučky a tak som aspoň identifikoval zopár typov ľudí ktorý sa pri takejto krízovej situáciii prejavia HYENY (Bisssnismeni) Priznám sa nikdy sa mi nepáčili praktiky typu kúpim 100 lístkov na hokej a potom rozpredávam za 5 a [...]

Prečo chodí Matovič do Francúzska na rivieru obdivovať vily, keď stačí ísť do Bratislavy na kramáre? Alebo ako sa zlodeji zo Slovenska vyparili. . .

26.02.2020

Túto otázku som si dal po tom, čo som videl ako nám Igor Matovič na videu ukazoval vilu bývalého ministra financií Jána Počiatka v Cannes. Samozrejme s patričným komentom. Totiž, asi 2 týždne dozadu som tankoval benzín na pumpe v Bratislave v lamači. Pred dverami (dobreže auto nebolo hneď vo vchode), stál čierny superšportiak. Normálne som začal byť [...]

požiar, hazz

Takmer 30 hasičov zasahuje pri požiari senníka v obci Závod

04.04.2020 21:37

Požiar podľa nej zachvátil veľkokapacitný senník, v ktorom sa nachádzajú približne dve tony sena v balíkoch.

Belgium New Commission

Šefčovič: EÚ pomôže. So Slovenskom by som nerobil experimenty

04.04.2020 18:40

EÚ podľa Šefčoviča využije každé euro na boj s koronakrízou, na naštartovanie ekonomiky a na zachovaním zamestnanosti.

Vírus / Lekár / Lekári /

Ohrozenie koronavírusom cíti podľa prieskumu 82 percent Slovákov

04.04.2020 17:35

V niektorých preventívnych opatreniach začali ľudia podľa prieskumu poľavovať.

Ide o pravdu, Šoth

Ide o pravdu s prezidentom asociácie súkromných lekárov Mariánom Šóthom

04.04.2020 15:00

Ambulancie v krízovom režime bojujú o prežitie, ako sa to dotkne pacientov? V relácii Ide o pravdu o tom hovorí prezident asociácie súkromných lekárov MUDr. Marián Šóth.

jaroslavgalba

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3
Celková čítanosť: 45171x
Priemerná čítanosť článkov: 15057x

Autor blogu

Kategórie